promocje-na-kosmetyki-naturalne

15 zł w prezencie na kosmetyki naturalne Mafka. Im więcej kupujesz, tym większy rabat!

Akcja jest turbo łatwa. Za każde 100 zł wydane na kosmetyki naturalne Mafka, dostajecie rabat 15 zł. I tak do niedzieli włącznie. 


Co Wam wymafkowałyśmy?

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy oraz nieco leniwej wiosny (na Warmii od kilku dni poranki witamy przymrozkiem, brrr) zorganizowałyśmy promocję, jakiej na Mafce jeszcze nie było.

Nie będziemy Wam ściemniać, że takie z nas strategiczne babki i wszystko sobie obmyśliłyśmy, wzięłyśmy pod uwagę fazę księżyca, prądy zstępujące i aktualną godzinę wschodu słońca plus stan kartonów i bibuły, co dało nam, że musimy zrobić promocję kwotową. No nie.

Mafka to nie jest duet przypadkowy, ale jednak branża kosmetyków naturalnych wciąż kryje w sobie meandry, które dopiero odkrywamy. Nie mamy źródeł statystycznych i działu analityki. No dobra mamy. W kuchni między ekspresem a pojemnikiem z kawą, bo tam całkiem dobrze się myśli i jest niezłe światło. Do obliczeń jak znalazł. Kto pije u nas kawę, ten wie. Ale do meritum.

Szczegóły promocji na Mafka Kosmetyki Naturalne

Od 12 do 14 kwietnia włącznie dajemy Wam 15 zł rabatu za każde wydane 100 zł na Mafce. Rabat jest progresywny, co oznacza, że za 200 zł dostajecie 30 zł zniżki, a de facto, my te trzy dyszki od zamówienia odejmujemy.

Żeby skorzystać z promocji wystarczy w koszyku, w miejscu kodu rabatowego, wpisać

 hasło: „ALE-JAJA”

Mamy nadzieję, że zakupy będą owocne, a my wyrobimy się z pakowaniem zamówień 🙂 Do sklepu szybko przejdziecie TUTAJ

Wszystkiego mafkowego!

Ewa i Monia