kosmetyki-naturalne-znizka

BLACK DAYS w MAFCE. Zniżki z samym dobrem

O Mafko! Z okazji Black Friday już w środę 21.11. ruszamy z naszą „czarną” promocją na kosmetyki naturalne. Rabaty będą sięgały 20%. 


Szczerze nie mogłyśmy się doczekać Black Friday. dlatego przyspieszamy z całą akcją rabatową. Mamy nadzieję, że nasze zniżki przypadną Wam do gustu. Stali mafko-fani złapią okazję i kupią ulubione kosmetyki taniej, natomiast nowi dzięki niższej cenie chętniej skuszą się na wypróbowanie świadomej i bezpiecznej pielęgnacji kosmetykami naturalnymi.

Dlaczego świadomej? Bo Mafka to nie tylko kosmetyki  naturalne. To również kosmetyki etyczne. Wybierając naszą markę masz pewność, że w tych produktach zamknęłyśmy samo dobro. Zostały stworzone zgodnie z nasza najlepszą wiedzą. Ewa jako farmaceuta i naukowiec doskonale wiedziała, co włożyć do buteleczek i słoiczków, by skóra w końcu odpoczęła. Ale do brzegu 😉

Promocja na BLACK DAYS (bo Black Friday to za mało!)

Nie chcemy Was ograniczać ani popędzać w czasie zakupów. Nie chcemy też, by nasze kosmetyki Wam umknęły pośród innych promocji. Doskonale wiemy, że zaraz zacznie się gorący okres i od tych wszystkich ofert dostaniecie oczopląsu. Same już dostajemy, bo jak każda kobieta uwielbiamy kupować.

No i mega nie mogłyśmy się doczekać tego boomu Waszych wiadomosci, pakowania, podpisywania bilecików. To jedna z najfajniejszych części naszej pracy. dlatego właśnie środa.

Co na Was czeka

 

 

Mamy nadzieję, że nasze propozycje Wam się spodobają, a nas czekają nieprzespane noce, bo tyyyyleeee paczek będzie do ogarnięcia!

Ewa i Monia 😉