promocje-na-kosmetyki-naturalne-black-friday

Black Week w Mafce. Wszystkie kosmetyki naturalne -20%

Kosmetyki Naturalne Mafka w czasie Black Week kupicie w niższej cenie! Każdy produkt obniżyłyśmy o 20%. Do niedzieli włącznie. 


Długo zastanawiałyśmy się, co zaproponować Wam na Black Week. Wiemy, że to szaleństwo zakupów u niektórych zaczyna się nawet 2 tygodnie przed Black Friday. Doszłyśmy jednak do wniosku, że tydzień to wystarczająco sporo, by zrobić porządne zakupy.

Startujemy więc z rabatem 20% na wszystkie produkty dostępne w mafkowym sklepiku. W niższej cenie czeka na Was kultowy krem funkcyjny, olejek do demakijażu uhonorowany wyróżnieniem Glammies 2019 oraz surowce – w tym hydrolat z lipy BIO.  Resztę kosmetyków z rabatem 20% znajdziecie TUTAJ Promocja potrwa do 1 grudnia włącznie.

Tak wysokie promocje nie zdarzają się u nas często, więc mamy nadzieję, że ta „black-weekowa” okazja Was ucieszy tak samo, jak nas. Dla brygady Mafki Wasze zamówienia i wiadomości, które nam zostawiacie są kołem napędowym. Dzięki nim jeszcze bardziej czujemy, że robimy to dobrze i że Mafka już znalazła swoje stałe miejsce na rynku kosmetyków naturalnych.

W tamtym roku każde zamówienie pakowałyśmy do kartonika z czarną bibułą. Tym razem będzie identycznie. Trochę bardziej elegancko, ale wciąż naturalnie i w duchu zero oraz zero waste czyli tak, jak lubimy 🙂

Nie musicie wpisywać żadnego kodu. Wszystkie kosmetyki naturalne Mafka już czekają w obniżonej cenie.

 

Pozdrawiamy Mafkowo!

Monia i Ewa.