olejek-do-demakijazu-mafka

W Blue Monday olejek do demakijażu za pół ceny!

W Blue Monday olejek do demakijażu Mafka za pół ceny!


No to jedziemy z tym Blue Monday. Stajemy mu na przekór i nie dajemy się zwieść złym nastrojom. Dlatego przygotowałyśmy dla Was promocję na dobry nastrój.

Wiemy, że nasz olejek do demakijażu 50 ml ma już  rzeszę fanów. Dlatego właśnie on może być Wasz za połowę ceny. Regularna olejku to 49 zł, więc to naprawdę sztos okazja!

Dlaczego akurat olejek? Bo chcemy, żeby pięknie odżywiona i zregenerowana skóra poprawiła Wam nastrój. Do olejku można podchodzić wielorako. Przede wszystkim świetnie zmywa makijaż, nawet ten wodoodporny. Niektórzy stosują go jako serum, inni olejują nim włosy, jeszcze inni biorą go pod prysznic lub traktują jako bazę do peelingów. Więcej na temat zmywania twarzy olejami pisałyśmy TUTAJ

Natomiast więcej na temat olejku do demakijażu MAFKA przeczytacie TUTAJ.

Codzienną pielęgnację olejkiem fajnie uzupełni hydrolat z kwiatów lawendy. Możecie go dodawać także do naszej glinki i zrobić maskę oczyszczająco-regenerującą.

Szczegóły promocji

Promocja trwa do końca dnia bądź wyczerpania zapasów. Liczba sztuk olejków jest ograniczona, więc lepiej zbyt długo się nie zastanawiać 🙂

 

Pozdrawiamy!

Ewa i Monia