glammies-2019-olejek-do-demakijazu

Mafka walczy o nagrodę Glammies 2019. Pomożesz?

Wciąż nie możemy wyjść z osłupienia. Ale to chyba za słabe określenie. Jesteśmy wstrząśnięte i lekko zmieszane, że nasz olejek znalazł się w finale Glammies 2019 w kategorii „Kosmetyk oczyszczający”. My, takie małe, siedmiomiesięczne i tylko we dwie. Pośród wielkich korporacji, koncernów i marek, które każdy zna choćby ze słyszenia.

Z jednej strony jesteśmy strasznie onieśmielone. Z drugiej, już chodzimy dumne jak pawie, bo jesteśmy wśród 10 najlepszych, a zgłoszeń pewnie były setki.

Mega się jaramy tym, że jury doceniło olejek do demakijażu Mafki. Co przecież wcale nie musiało być takie oczywiste. Wiadomo, my w niego wierzymy, jak we własne córki. Ba! Jesteśmy go pewne. Ale to jednak przeokrutnie kręci, gdy okazuje się, że inni też doceniają naszą pracę.

I dlatego z wielką dozą nieśmiałości, chciałyśmy Cię poprosić o oddanie głosu na nasz olejek do demakijażu. Jeśli go lubisz, wierzysz w Mafkę i chcesz sprawić, że nasz maleńki, dwuosobowy gang będzie rósł w siłę i miał kolejny powód do uśmiechu, oddaj głos na olejek 🙂

Jak to zrobić? Nie musisz nawet zakładać konta na stronie Glamour. Wystarczy, że wejdziesz na stronę do głosowania, zalogujesz się przez Facebook i już możesz oddać 5 głosów dziennie na nasz olejek. Głosujemy do 14 marca włącznie.

LINK DO GŁOSOWANIA ZNAJDZIESZ TUTAJ

To jak? Możemy na Ciebie liczyć?

Mafkowe uściski!

Ewa i Monia